Loading…

Drenicasi rrah gruan e tij sllovake, ajo merr fëmijët e vendoset në strehimore

  • 22/01/2022 | 08:45

Drenicasi rrah gruan e tij sllovake, ajo merr fëmijët e vendoset në strehimore

Një person në Drenas është arrestuar nën dyshimin për dhunë në familje.


Policia e Kosovës ka njoftuar se në Drenas është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar pasi që ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij viktimën femër shtetase të Sllovakisë.

Viktima nuk pa pranuar që të marrë trajtim mjekësor, dhe së bashku me dy fëmijët e saj është vendosur në strehimore.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë