Loading…

‘Drenicaku’ publikon fotografi me Thaçin: Ma kujtoi Facebook, e thash keni qejf me na pa

  • 18/03/2022 | 09:34

‘Drenicaku’ publikon fotografi me Thaçin: Ma kujtoi Facebook, e thash keni qejf me na pa

Aktori i njohur kosovar, Jeton Zogjani, ka publikuar një fotografi me ish-presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, shkruan Gazeta Metro.


Zogjani në Facebook, ka shkruar se këtë fotografi ia kujtoi vet ky rrjet social, derisa ka thënë se ndoshta adhuruesit e tij kanë qejf me pa këtë fotografi.

“Ma kujtoj Facebook-u, e thash keni qef me na pa!”, ka shkruar ai.

Kujtojmë që Zogjani ka luajtur në shumë filma dhe seriale, njëri ndër rolet më të spikatura të tij është ‘Drenicaku’ tek seriali ‘O Sa Mirë’.

Ndërkaq kujtojmë që ish-presidenti Hashim Thaçi po mbahet në qendrën e paraburgimit në Hagë nga nëntori i vitit 2020. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë