Loading…

Drejtori i AKI’së sot raporton në komisionin për Mbikëqyrjen e këtij institucioni

  • 02/10/2023 | 08:00

Drejtori i AKI’së sot raporton në komisionin për Mbikëqyrjen e këtij institucioni

Drejtori i Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë, Petrit Ajeti, sot do të raportojë në Komisionin për Mbikëqyrjen e AKI’së.


“10:00- Në Komisionin për Mbikëqyrjen e Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë raporton Drejtori i Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë Petrit Ajeti. (Kuvendi i Kosovës, salla N204)”

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë