Loading…

Drejtoresha e Arsimit në Prishtinë kërcënon mësimdhënësin (Video)

  • 29/01/2017 | 21:01

Drejtoresha e Arsimit në Prishtinë kërcënon mësimdhënësin (Video)

Ish-zëvendësdrejtori i shkollës “Xhemail Mustafa”, Safet Kamberaj para disa ditësh ka paditur drejtoreshën e Arsimit në Komunën e Prishtinës.


Por Kamberaj pas këtij veprimi është kërcënuar nga këta të fundit.

Ish- zëvendësdrejtori shprehet se ka pasur ka pasur kërcënime, duke filluar nga drejtoresha  ndaj të cilës ka ngritur padi, Arbërie Nagavci.

Ai duke treguar dokumentin për Tribuna Channel, tha se Këshilli i Pavarur Mbikëqyrës për Shërbim Civil të Kosovës ka konstatuar se vartësja e Shpend Ahmetit ka bërë emërime të jashtëligjshme./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë