Loading…

Drejt Mitrovicës është nisur një tren udhëtarësh e jo tank

  • 14/01/2017 | 19:04

Drejt Mitrovicës është nisur një tren udhëtarësh e jo tank

Ka nisur konferenca për media e Kryeministrit të Serbisë, Aleksandar Vucic, i cili ka thënë se drejt Mitrovicës është nisur nje tren udhëtarësh e jo një tank.

Kryeministri serb ende nuk ka komentuar faktin që treni mban mbishkrimin “Kosova është Serbi”, shkruajnë mediat serbe

Treni, i nisur nga Beogradi, është ndalur në Rashkë të Serbisë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë