Loading…

Dramë: Sonte mund të vendoset të ndalet ‘Big Brother VIP Albania’

  • 28/03/2023 | 21:19

Dramë: Sonte mund të vendoset të ndalet ‘Big Brother VIP Albania’

Banorët janë informuar lidhur me ngjarjen e fundit të ndodhur në Top Channel.


Ata janë informuar që ata janë shumë të sigurt edhe më shumë se herave të tjerave.

Banorët janë shokuar pasi kanë dëgjuar këtë.

Gjithashtu sonte do të vendoset nëse do të ndalet “Big Brother VIP Albania”.

Olti Curri: Finalja e BBVA këtë të shtunë, pas sulmit familjarët duan t’i nxjerrin banorët

Më të fundit
...

  • 02/06/2023 | 04:01
...

  • 02/06/2023 | 04:00
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë