Loading…

Dramë në Paris: PSG shënon fitore në sekondat e fundit

  • 11/02/2022 | 23:46

Dramë në Paris: PSG shënon fitore në sekondat e fundit

Sapo u përmbyll ndeshja e xhiros së 24’të mes PSG dhe Rennes në Ligue 1, shkruan Gazeta Metro.


Parizienët vuajtën shumë deri sa arritën fitoren me shifra 1 me 0, me golin në sekondat e fundit përmes Mbappe’s dhe asistimit nga Leo Messi.

Kjo fitore e blindon edhe më tej vendin e parë për PSG’në, duke e dërguar në kuotën e 59 pikëve, plot 16 pikë më shumë se vendi i dytë Marseille.

PSG duket se e ka të siguruar titullin e kampionit të Francës, mirëpo ekipi i Pochettino do të gjykohet nga performanca në Champions League. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë