Loading…

Dramë në Gjilan: Burri rrah gruan e tij, ajo nga frika ikën në shtëpinë e familjes së saj

  • 04/09/2018 | 10:11

Dramë në Gjilan: Burri rrah gruan e tij, ajo nga frika ikën në shtëpinë e familjes së saj

Pas një mosmarrëveshje verbale, burri ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij në Gjilan njofton Policia e Kosovës.


Pasi burri i saj e sulmoi, gruaja nuk kishte dashur të marrë tretman mjekësor, ajo kishte ikur për shkaqe sigurie duke shkuar në shtëpinë e familjes së saj, shkruan gazetametro.net.

Policia njofton se me vendim të prokurorit personi i dyshuar është dërguar në mbajtje.

‘Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar i cili pas një mosmarrëveshje verbale e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij viktimën femër K/Shqiptare. Rasti nga viktima është raportuar me datën 03.09.2018 dhe nuk ka dashur të marrë tretman mjekësor, e njëjta për shkaqe sigurie kishte shkuar te familja e saj. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje’, thuhet në komunikatën e plotë të policisë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë