Loading…

“Drama Lladrovci- Lushtaku”, i pari i Drenasit reagon prapë

  • 08/06/2021 | 20:28

“Drama Lladrovci- Lushtaku”, i pari i Drenasit reagon prapë

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ka reaguar pas deklaratës së nënkryetarit të PDK-së, Sami Lushtaku i cili tha se Lladrovci është “i vogël për të”.


Pas kësaj Lladrovci tha se në komunën e Drenasit sa të jetë ai kryetar do të sundojë ligji e s’do të ketë as të vogël e as të madh, por do të jenë të barabartë para ligjit.

Tutej ai tha se fotografia e publikuar më parë që fliste për “strucët”, ishte dedikim pë rata që e mbajnë kokën në zall.

“Me qetësi e dashuri…në komunën e Drenasit, sa jam unë kryetar sundon ligji. S’ka i vogël i madh, krejt janë të barabartë para ligjit!P.S. Struci ishte dedikim për ata që mbajnë kryet në zall!”, tha Lladrovci.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë