Loading…

Dorëzohet Donaldi: Iliri është lojtar më i fortë se unë

  • 17/01/2022 | 14:09

Dorëzohet Donaldi: Iliri është lojtar më i fortë se unë

Dagz-i dhe Einxhel kanë diskutuar disa gjëra për banorët e tjerë.


Ata kanë diskutuar për Ilirin dhe Donaldin. Einxhel dhe Donaldi kanë pasur debate dy ditët e fundit, së pari për lojën ndaj Egzonës, pastaj edhe për Ilirin.

Ndërsa Dagz-i potencoi se Iliri është në këtë pikë fal Donaldit.

Sipas tij Donaldi e ka ndihmuar atë të arrijë kaq shumë.

Ndërsa Donaldi në anën tjetër edhe Donaldi e ka pranuar se Iliri është më i fortë se ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë