Loading…

Dorëhiqet një deputet i PDK’së |FOTO

  • 10/09/2018 | 19:22

Dorëhiqet një deputet i PDK’së |FOTO

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Nezir Çoçaj ka njoftuar se nga dita e sotme e ka dorëzuar mandatin e deputetit.


Arsyet, sipas tij, janë personale – kanë të bëjnë me çështje profesionale.

Çoçaj ka falënderuar strukturat e partisë, anëtarët dhe përkrahësit e tij.

Njoftimin për dorëzimin e mandatit të deputetit ai e ka bërë përmes një postimi në profilin e tij në Facebook.

Shkrimi i plotë i Çoçajt në Facebook:

Njoftoj qytetaret se nga dita e sotme kam dorezuar mandatin e DEPUTETIT.
Arsyet jane personale ( ka te beje me ceshtje profesionale).
Po ashtu, falenderoje strukturat e partise, anetaret, perkrahesit dhe simpatizantet per mbeshtetjen e sinqerte te tyre.
Shpresoje shume qe te mos kem zhgenjyer shume nga ju! Por jam i sigurt që me qëllim dhe me vetëdije nuk kam dashur asnjehere t’ju lendoje me veprimet e mija, gjegjesisht me mosveprimet.
Respekt te pafund per ju!

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë