Loading…

Dorëheqja e shefit të AKI’së, befasuese (Video)

  • 28/01/2017 | 20:33

Dorëheqja e shefit të AKI’së, befasuese (Video)

Dorëheqja e Agron Selimajt nga pozita i drejtorit të Agjencisë Kosovare të Inteligjencës, është i habitshëm aq më shumë në këtë kohë.


Për dorëheqjen e tij si duket nuk ka ditur askush asgjë deri në momentin kur edhe e ka bërë publike largimin vet ai. Kështu janë shprehur tashmë ish kolegët e tij të punës.

Zëvendëskryetari i komisionit të AKI-së, Rrustem Berisha, u shpreh se është i habitur më dorëheqjen e drejtorit duke shtuar se puna e tij ka qenë e mirë në këtë periudhë kohore.

Kronikën mund ta ndiqni në VIDEO:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë