Loading…

Donikës i pëlqen kur fyhet ish-shefi i saj, Ramush Haradinaj (Foto)

  • 31/05/2017 | 10:58

Donikës i pëlqen kur fyhet ish-shefi i saj, Ramush Haradinaj (Foto)

Donika Kadaj-Bujupi, sa ishte pjesë e partisë së Ramush Haradinajt, fliste me aq nostalgji për Haradinajn, sa edhe ka pasur momente kur qante për këtë të fundit.


Por sot ajo përcjell çdo status të Facebook dhe nuk përton t’ia bëjë “like” secilit që e shan ish-shefin e saj.

Kështu ka vepruar edhe në një status të bashkëpartiakut të saj Ylli Hoxhës.

Kanë mjaftuar veç disa fjalë fyese për Ramushin nga ky i fundit, që ta bindë Donika Kadajn ta shtypë butonin “like”.

Shihni postimin:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë