Loading…

Donika Kadaj thotë se Astrit Dehari u vetmohua për partinë (Video)

  • 15/06/2017 | 22:04

Donika Kadaj thotë se Astrit Dehari u vetmohua për partinë (Video)

Një video, me fragmente të një interviste të dhënë së fundmi nga anëtarja e Lëvizjes Vetëvendosje, Donika Kadaj, po shpërndahet në rrjetet sociale. Kadaj dëgjohet duke thënë se aktivisti i ndjerë i VV’së, Astrit Dehari, është vetmohuar për partinë.


“Jemi të vetmit të cilët jemi shpërblyer prej qytetarëve për sinqeritetin tonë, për punën të cilën e kemi bërë. Sigurisht sakrifica ka qenë jashtëzakonisht e madhe”, ka thënë Kadaj në televizionin Rrokum.

“Këtu duhet ta përmend rastin e Astritit, po edhe të aktivistëve të tjerë, të cilët kanë qenë të gatshëm të shkojnë në vetëmohim, në mënyrë që e drejta të triumfojë”, është shprehur Kadaj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë