Loading…

Donaldi e Bora kapen mat duke bërë shopping në Itali

  • 28/05/2022 | 20:47

Donaldi e Bora kapen mat duke bërë shopping në Itali

 Ndonëse Bora dhe Donaldi vazhdojnë të mos e konfirmojnë ribashkimin e tyre, fotografitë tregojnë të kundërtën.


Në foto shihen duke bërë pazare në outletin Seravalle në Genova duke blerë veshje me ulje.

Po të njëjtat burime tregojnë se çifti ka qenë vetëm.


Një fundjavë larg të gjithëve dhe për qetësinë e tyre, por jo! Edhe aty u gjetëm!

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë