Loading…

Don Xhoni u bën një super dhuratë prindërve

  • 19/08/2022 | 22:17

Don Xhoni u bën një super dhuratë prindërve

Reperi nga Drenica Don Xhon pas përmbylljes se koncerteve i ka blerë prindërve të tij një villë.


Lajmin e ka bërë të ditur vetë reperi përmes një fotoje në Instasory në të cilën është shprehur i lumtur për arritjet e tij.

“E çka m’duhet ma shumë në jetë sesa kur i shih kta 2 t’u kesh e qikaq krenar me djalin e vet. Ju dua e gzofshi villën”, ka shkruar reperi krahas fotos.

Artisti nga Drenica mbrëmë ka mbajtur koncertin e fundit veror.

“E mbyllim turin veror 2022. Venom Kosova bonu gati se sonte kena me eskalu situaten” ka paralajmëruar Don Xhoni në Instagramin zyrtar të tij.

Ndryshe, reperi është duke e shijuar suksesin e këngës së tij të fundit, “Katile”.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë