Loading…

Don Xhoni publikon këngën e re, pjesë e klipit është edhe një ish e dashura ruse

  • 09/06/2023 | 09:04

Don Xhoni publikon këngën e re, pjesë e klipit është edhe një ish e dashura ruse

Reperi nga Drenica, Don Xhoni, tashmë ka publikuar këngën ‘IKE’ si projektin e tij më të ri muzikor, shkruan Gazeta Metro.


23-vjeçari vjen me hitin e verës për të treguar edhe më fuqishëm aktivitetin e tij gjatë kësaj periudhe.

Pak më parë reperi ka bërë të ditur se do të publikojë këngën e re ‘IKE’ duke e promovuar sa më shumë hitin, në videoklipin e të cilit është përfshirë edhe ish e dashura e tij Ariana Lirey.

Brenda videoklipit duket se ka skena të nxehta mes çiftit, reperit nga Drenica dhe modeles ruse.

Kënga duket se është pritur mjaft mirë nga mbështetësit e tij, duke shënuar afro 300 mijë shikime që nga nisja e projektit në mesnatë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë