Loading…

Don Xhoni paralajmëron për ‘super hit’ me projektin e tij të ri ‘IKE’

  • 06/06/2023 | 10:30

Don Xhoni paralajmëron për ‘super hit’ me projektin e tij të ri ‘IKE’

Don Xhoni, reperi kosovar  së shpejti do të publikojë projektin e tij të ri ‘Ike’, shkruan Gazeta Metro.


23-vjeçari nga Drenasi ka ‘shpërthyer’ me energjinë e tij që po sjell përmes projekteve të reja në Kosovë.

Këtë herë ai paralajmëron diçka edhe më shumë, duke përfshirë në këngë edhe modelen ruse Ariana.

Ish-e dashura e Don Xhonit, Ariana në Instastory kishte reaguar ndaj kësaj kënge duke e shpërndarë në rrjetet sociale dhe duke ju drejtuar Don’it me mbishkrimin “Të dua përgjithmonë”.

Don Xhon do ta publikojë këngën këtë javë dhe rezultati i saj mbetet të shihet shumë shpejt./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë