Loading…

Don Xhoni ndan pamje nga projekti i ri, shfaqet duke u puthur me ish të dashurën ruse

  • 08/06/2023 | 19:05

Don Xhoni ndan pamje nga projekti i ri, shfaqet duke u puthur me ish të dashurën ruse

Don Xhoni ka habitur së fundi teksa ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.


Ky projekt muzikor publikohet sonte në mesnatë.

Pak minuta më parë ka ndarë pamje nga ky projekt.

Reperi nga Drenica shfaqet nga makina bashkë me ish të dashurën ruse duke u puthur.

Kujtojmë se dyshja ishin në lidhje shumë muaj më parë, dhe më pas ishin ndarë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë