Loading…

Doli pa maskë, Xhavit Haliti gjobitet nga Policia e Kosovës

  • 25/05/2021 | 11:26

Doli pa maskë, Xhavit Haliti gjobitet nga Policia e Kosovës

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Xhavit Haliti gjatë ditës së sotme është gjobitur nga Policia e Kosovës për mosrespektim të masave anti-covid.


Përkatësisht, Haliti është shfaqur pa maskë në Prishtinë, duke bërë që Policia të reagojë dhe t’i shqiptojë gjobë për mosrespektim të masave.

Në disa foto të publikuara shihen disa policë duke i shqiptuar gjobë.

Deputeti i PDK-së është gjobitur ndërkohë që po shkonte, në mbledhjen e Komisionit për Punë të Jashtme, ku po raporton ministrja Donika Gërvalla.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]etametro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë