Loading…

Doktoresha që u godit për vdekje nga vetura në rrugën ‘C’, varroset nesër në Savrovë

  • 29/11/2023 | 13:52

Doktoresha që u godit për vdekje nga vetura në rrugën ‘C’, varroset nesër në Savrovë

Nesër me datë 30 nëntor varroset Dashurije Gashi, gruaja e cila u godit për vdekje nga një veturë në rrugën ‘C’, në Prishtinë. E ndjera do të varroset në vendlindje në fshatin Savrovë në Suharekë, shkruan Gazeta Metro.


Gjatë mbrëmjes së djeshme nga një aksident trafiku në rrugën ‘C’, vdiq Dashurije Gashi.

Ajo ishte ishte doktoreshë në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare në Suharekë.

Familja ka njoftuar se varrimi i të ndjerës bëhet me datë 30 nëntor, ditën e enjte nga ora 13:00, në varrezat e fshatit Savrovë në Suharekë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë