Loading…

Dokovic luan mendsh: Kapet me tifozin

  • 03/06/2021 | 19:28

Dokovic luan mendsh: Kapet me tifozin

Teniseri Novak Dokovic, kaloi në raundin e tretë të “Open French”, pasi sot fitoi Pablo Cuevas, transmeton Gazeta Metro.


Mirëpo, kjo fitore mbeti në hije pas incidentin në mes teniserit dhe një tifozi.

Gjatë çdo gjuajtje të Novak, tifozi gjuante diçka në të tij dhe kjo gjë e nxori jashtë kontrolle teniserin sa që përdori fjalor të ndytë për t’iu kundërpërgjigjur.

Së pari kërkoi nga arbitri të merr ndonjë vendim e më pas iu drejtua me të keq francezit.

“Ta q**sha nënën në p**h”, iu drejtuar Novak Dokovic.

Dhe më pas vazhdoi gjithçka siç ishte.

Tenisti serb do të luajë në raundin e tretë të Roland Garros kundër Ricardas Berankis nga Lituania, i cili eliminoi Australian James Duckworth pas katër setesh./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë