Loading…

Do të zhgënjeheni, kështu duket fytyra e Loredanës pa ‘make up’

  • 13/05/2022 | 09:18

Do të zhgënjeheni, kështu duket fytyra e Loredanës pa ‘make up’

Ajo është njëra nga emrat më të përfolur aktualisht, Loredana Zefi, u bë e njohur për publikun që kur e bërë zyrtare lidhjen me artistin e njohur, Mozzik.


Lidhjet dhe ndarjet e saj kanë qenë gjithmonë në vëmendjen e publikut të cilët kanë qenë shumë të interesuar për jetën e saj private.

Përveç jetës profesionale e private, ajo gjithashtu është komentuar edhe për paraqitjen e saj të jashtme.

Bazuar në foto pa make-up ajo duket krejtësisht person ndryshe, shikoni dallimin më poshtë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë