Loading…

Djuric do të hyjë në Kosovë, por i ndalohet hyrja

  • 09/05/2017 | 13:04

Djuric do të hyjë në Kosovë, por i ndalohet hyrja

Shefit të të ashtuquajturës Zyra për Kosovën në Beograd, Marko Djuric, iu është ndaluar hyrja ne Kosovë, thonë mediat serbe.


Drejtori i Zyrës për Kosovën, Marko Djuric, e ka pasur të pamundur sot të marrë pjesë në një kremtim të ‘Ditës së Fitores mbi fashizmin në Mitrovicë’, thotë Tanjug.

Ndërkohë, Metro mëson se Djuric është kthyer pikën kufitare në Jarinjë, në bazë të një vendimi të institucioneve të Kosovës./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë