Loading…

Djemtë i fusin duart në ujë, e habitshme çfarë nxjerrin nga aty (Video)

  • 20/06/2017 | 15:14

Djemtë i fusin duart në ujë, e habitshme çfarë nxjerrin nga aty (Video)

Në fillim nuk shihet se çfarë është, por pastaj trupi i gjarprit fillon të dalë nga uji.


Se guximi i fëmijëve është i pafund, e dëshmojnë këta dy djem nga Kamboxhia, të cilët përvec lojës së tyre të zakonshme në lum, kanë kapur asgjë më pak se sa një piton të madh, transmeton gazetametro.net.

E gjithë situata ndodhë në mënyrë të tillë ku uji është i turbullt, derisa djemtë e shkelin gjarprin në mënyrë të shkujdesur derisa po luanin.

Në video ju mund të shihni se si djemtë derisa po luanin duke u spërkatur në ujin e verdhë nga balta, diçka papritur lëvizë nën ujë.

Në fillim ju nuk e shihni se çfarë ishte, por pastaj trupi i gjarprit fillon të zgjatet nga uji, duke kërcënuar djemtë.

Djemtë tregohen të guximshëm, dhe e kapin atë. Në një moment gjarpri e lidh njërin nga djemtë, por as kjo nuk i frikon ata, edhe ai për një moment bëhet sikur bie në panik. /gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?v=Y166_t-edgQ

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë