Loading…

Djaloshi hedh gjarpërinjtë e gjallë mbi të dashurën e tij të fjetur (Video)

  • 04/06/2017 | 10:14

Djaloshi hedh gjarpërinjtë e gjallë mbi të dashurën e tij të fjetur (Video)

Një mënyrë jo e mirë e zgjimit nga gjumi, ishte kjo që i ndodhi ksaj vajzeje.

Djaloshi i bie gjarpërinjtë e gjallë mbi të dashurën e tij të fjetur. Ai kishte marrë dy gjarpërinjë të cilët nuk kafshojnë dhe nuk paraqesin rrezik dhe i kishte vendosur mbi trupin e saj.

Ai i vë gjarpërinjtë mbi trupin e saj dhe e zgjon të dashurën nga gjumi. Ajo fillon të qajë dhe të bërtasë duke i kërkua e duke iu lutur që t’ia largonte gjarpërinjtë nga ajo. Vajza shumë e frikësuar nuk mundet ta kontrollojë vetën as pasi gjarpërinjtë largohen./Gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë