Loading…

Djaloshi e turpëron keq në publik vajzën e cila shkon pas parave (Video)

  • 01/05/2017 | 10:59

Djaloshi e turpëron keq në publik vajzën e cila shkon pas parave (Video)

Një vajzë është vënë në pozitë jo të lakmueshme, kur një djalosh me Lamborghini e ka ftuar të hypë në veturë dhe pastaj ka filluar të bëj shaka me të, duke vozitur e duke mos e lërë të hipë.

Shikoni videon mëposhtë:/gazetametro.net

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë