Loading…

Djali sapo iu operua, Abana Osmani uron të gjithë fëmijët festën e ‘1 Qershorit’

  • 01/06/2021 | 14:17

Djali sapo iu operua, Abana Osmani uron të gjithë fëmijët festën e ‘1 Qershorit’

Moderatorja Arbana Osmani është tashmë nënë e dy djemve, Jonit dhe djalit të vogël që e pagëzoi me emrin Diell.


Ajo ndan herë pas here imazhe me djalin e saj më të madh, duke e bërë një ndër fëmijët më të njohur në vendin tonë.

Së fundmi, Arbana ju ka uruar të gjithë fëmijëve “Gëzuar 1 Qershorin” nëpërmjet një fotoje asapk të zakontë së bashku me Jonin. Siç tregon dhe moderatorja ai ka operuar bajamet me sukses dhe duket mjaft mirë me shëndet.

“Sot në këtë 1 Qershor (nje ditë pasi operuam bajamet me sukses) e vetmja gjë që uroj për të gjithë fëmijët është shëndet  Mendimi im shkon për të gjithë prindërit te cilët përballen dhe vuajnë problemet shëndetësore të të vegjëlve të tyre. Zoti ju dhëntë forcë e durim  Gëzuar 1 qershorin  ”, shkroi Arbana krahas fotos me të birin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë