Loading…

Djali rrah nënën në Prizren

  • 31/08/2018 | 10:25

Djali rrah nënën në Prizren

Një grua është sulmuar nga djali i saj pas një zënke që patën.


Siç thuhet në njoftimin e Policisë ngjarja ka ndodhur në qytetin e Prizrenit, dhe gruaja që ka raportuar djalin e saj është e komunitetit turk.

Njësitet relevante kanë dalë në vend ngjarje dhe me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje./Gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë