Loading…

Djali rrah nënën në Prizren

  • 18/11/2021 | 10:20

Djali rrah nënën në Prizren

Një burrë është arrestuar në Prizren pasi ka rrahur nënën e tij.


Policia njofton se gjatë arrestimit, i dyshuari ka penguar zyrtarët policorë dhe kishte kanosur se do ta lëndojë veten.

Nga i dyshuari është konfiskuar një thikë . Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë