Loading…

Djali rrah nënën dhe anëtarët tjerë të familjes, vjedh edhe arin që kishin në shtëpi

  • 16/05/2022 | 14:42

Djali rrah nënën dhe anëtarët tjerë të familjes, vjedh edhe arin që kishin në shtëpi

Një i mitur ka ushtruar dhunë ndaj nënës së tij dhe anëtarëve tjerë të familjes.


Rasti ka ndodhur në Viti, ku sipas deklaratës së nënës, djali i saj ka filluar të vjedhë edhe stolit e arit në shtëpi.

I mituri dyshohet të jetë përdorues i narkotikëve dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Viti 15.05.2022-23:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar – i mitur, nën dyshimin se i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj viktimës femër kosovare-nënës së tij dhe anëtarëve tjerë të familjes, Sipas viktimës, i dyshuari-djali i saj ka filluar që t’ia vjedhë edhe stolit e arit, pasi që është edhe përdorues i narkotikëve. Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa te i dyshuari njësitet policore gjatë kontrollit kanë gjetur dhe konfiskuar një cigare të mbështjellë e cila dyshohet të jetë kanabis-sativa. Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit (në prezencë të avokatit mbrojtës dhe punëtorit të QPS-së) është dërguar në mbajtje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë