Loading…

Djali që gënjeu të dashurën e tij (Foto)

  • 18/01/2017 | 16:17

Djali që gënjeu të dashurën e tij (Foto)

Duhet ta pranojmë që ky djalë definitivisht meriton pikë të mëdha për shkak të imagjinatës së tij për të keq në këtë rast. Ai kishte dalë me shokët e tij në një kafe dhe ka arritur që të bind të dashurën e tij se është në shtëpi duke fjetur. Pasi që kjo fotografi është bërë shumë e famshme me rreth 213 mijë pëlqime, shpresojmë që e dashura e tij e ka kuptuar deri tani të vërtetën:

 1. Improvizimi i tij, me ndihmën e shokëve normal!
boyfriend-fools-girlfriend-bed-selfie-jaygreatorex-1

2. Rezultati!
boyfriend-fools-girlfriend-bed-selfie-jaygreatorex-12

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë