Loading…
Djali i Vesa Lumës e imiton mamin
  • 21/02/2019 | 13:34

Djali i Vesa Lumës e imiton mamin

Vesa Luma dhe djali i saj Lian përveç se argëtohen së bashku ata bëjnë edhe fotografi, transmeton Gazeta Metro.


Ky i fundit është përpjekur që gjatë udhëtimit të imitojë të ëmën kur pozon në foto.

Vesa ka publikuar pamjet e këndshme të të birit i cili mundohet të pozojë si mami.

“Kur je në rrugë të gjatë dhe imiton mamin “tu bo foto”, shkruan Vesa teksa publikon fotot e bukura që ka bërë gjata udhëtimit me Lian./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë