Loading…

Djali i Ronaldos e cilëson si ekip m*** Manchester United

  • 17/02/2022 | 13:54

Djali i Ronaldos e cilëson si ekip m*** Manchester United

Ka filluar të bëhet virale një video e djalit të Cristiano Ronaldos, Cristiano Ronaldo JR i cili kur pyetet nga një shok i tij se a janë Manchester United ekip m***, ai përgjigjet duke thënë ”Po”, transmeton Gazeta Metro.


Ronaldo JR para disa ditësh ishte zyrtarizuar nga klubi i Manchester United si transfer i ri për akademinë e klubit, 11-vjeçarit ia dhanë edhe fanellën me numër 7, numër i cili mban edhe pesë herë fituesit i Topit të Artë.

Në videon e publikuar ai pyetet fillimisht se ”A është duke kaluar momente të mira”, duke u përgjigjur ”Po”, kurse në pyetjen e dytë se a janë Manchester United ekip m***, ai përsëri përgjigjet shkurt duke thënë ”Po”.

Më poshtë gjeni edhe videon. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë