Loading…

Djali i kërkon vajzës një foto nudo, përgjigja e saj është legjendare (Foto)

  • 09/04/2017 | 14:31

Djali i kërkon vajzës një foto nudo, përgjigja e saj është legjendare (Foto)

Një çift të rinjsh teksa po shkëmbenin bisedë me njëri – tjetri kalojnë tek momenti më “pikant”, ai i shkëmbimit të fotove lakuriq. Me sa duket, ka qenë djali ai që e ka marrë i pari këtë hap duke ia kërkuar vajzës një foto e cila nuk ka nguruar t’ia kthejë.

Në momentin që djali i thotë: “Më dërgo një foto”, ajo i përgjigjet se “Është shumë errësirë këtu”. nKjo nuk i ka interesuar djalit dhe ka kërkuar që ajo të vazhdojë t’ia tregojë, por nuk e kishte menduar se fotoja do të ishte me të vërtetë “e zezë” .

a

 

capturef

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë