Loading…

Djali i dëshmorit: Më sillni një familje nga Shqipëria në shtëpinë time që të fle i qetë

  • 27/11/2019 | 14:36

Djali i dëshmorit: Më sillni një familje nga Shqipëria në shtëpinë time që të fle i qetë

Mërgim Latifi është djali i dëshmorit Skënder Latifi, ka lëshuar shtëpinë e tij për një familje të prekur nga tërmeti në Shqipëri, transmeton Gazeta Metro.


Me anë të një njoftimi në grupin ‘Marakli t’kerreve’, Mërgimi ka bërë të ditur se është djali i dëshmorit dhe se ata që Shqipëria e bën për të në luftë, ai sot dëshiron ta u kthejë këtë të mirë.

Ai ka njoftuar se është i gatshëm ta pranojë një familje 5 anëtarëshe në shtëpinë e tij dhe shpenzimet e rrymës, ujit, ushqimit dhe ngrohjes të gjitha do t’i kenë të paguara.

Shtëpia e tij gjendet në Piran, që është rreth 12 kilometra larg qytetit të Prizrenit.

Mërgim Latifi ka lënë edhe numrin kontaktues i cili është 049 830 886./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë