Loading…

Djali e uron kryeministrin Mustafa për ditëlindje (Foto)

  • 15/05/2017 | 19:29

Djali e uron kryeministrin Mustafa për ditëlindje (Foto)

Isa Mustafa është plakur edhe për një vit. Ai sot mbushi 66 vjeç, e për këtë e ka uruar djali i tij, Besniku.


‘Urime ditëlindjen babë!’, ka shkruar Besik Mustafa.

Ndryshe, Isa Mustafa, ka lindur më 15 maj 1951 në Prapashticë, Komuna e Prishtinës, i martuar me Qevsere Mustafën, ka një vajzë, Afërditën dhe dy djem, Arbenin dhe Besnikun.

Kryeministri në shkuarje jeton në Prishtinë që nga viti 1956./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë