Loading…

Djali (13) e ka marrë makinën pa pyetur, ndërsa e ëma ka marrë rripin dhe e ka gjetur

  • 16/10/2018 | 15:12

Djali (13) e ka marrë makinën pa pyetur, ndërsa e ëma ka marrë rripin dhe e ka gjetur

Motra i ka xhiruar të gjitha. Një nënë nga Teksasi (ShBA) është bërë sensacion në internet pasi që i biri i saj 13-vjeçar e ka vjedhur BMW-në e ri. Dhe është përpjekur që të mos e bëjë më


Liza Campero ka publikuar në Twitter tërë procesin në të cilin e ëma e saj e ka kërkuar vëllain Aaron (13), i cili me makinën e re ka shkuar tek mikesha e tij, transmeton gazetametro.net.

Campero, nga El Paso, ka zbuluar se Aaroni e ka çkyçur Wi-Fi-në në shtëpi që nëna nëpërmjet kamerave të mos e vërejë se e ka marrë makinën.

Pas kësaj ka shkuar të mikesha për një ngarje të re.

“Ai po shëtitej me miqtë, ndërsa ne e kërkonim rrugëve. Filluam nga shtëpia e mikeshës së tij”, ka thënë Campero në Snapchat, deri sa me të ëmën po e kërkonin vëllain.

Ajo në Twitter ka shkruar se nëna e ka marrë rripin që “t’ia kuqë bythës”.

Atë çast nëna ka kuptuar se në cilin drejtim po lëviz dhe është nisur andej. E ka vërejtur BMW-në e saj, e ka hapur dritaren e makinës dhe ka përtitur: ‘Ndalu!’

https://twitter.com/esegueyrayy/status/1051038796823719942

Ajo ka dalë, e ka marrë rripin dhe është nisur drejt BMW-së. E ka hapur derën dhe ka filluar ta rrahë djalin me rrip.

Familja Campero përfundimisht ka tërhequr vëmendje në rrjetet shoqërore, ndërsa ky incident argëtues në Twitter është shpërndarë mbi 38 mijë herë.

Campero thotë se kjo nuk është hera e parë që vëllai “vjedh” makinat e shtëpisë, por beson se është e fundit./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë