Loading…

DJ PM afrohet ta puthë Sarën, ky ishte reagimi i saj

  • 19/11/2021 | 09:29

DJ PM afrohet ta puthë Sarën, ky ishte reagimi i saj

DJ PM afrohet ta puthë Sarën, ky ishte reagimi i saj.


Që nga hyrja e tij në Big Brother VIP, DJ PM ka pasur një afërsi me bllogeren Sarah, shkruan Express.

Dyshja gjithë kohën shihen duke ndejtur bashkë, e shpeshherë e ngacmojnë njëri-tjetrin.

Por, dje DJ PM ka provuar edhe që ta puthë bllogeren. Fillimisht, ai tha se ka dëshirë që ta puthë atë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë