Loading…

Dj Dagz me lot në sy flet me Einxhel Shkirën: Të dua shumë dhe bëhu e fortë

  • 28/01/2022 | 21:40

Dj Dagz me lot në sy flet me Einxhel Shkirën: Të dua shumë dhe bëhu e fortë

Einxhel Shkira ka realizuar në lidhje LIVE me banorët e Big Brother VIP.


Moderatrja ka treguar se gjendja e saj shëndetësore është e mirë dhe ka falenderuar banorët për kujdesin ndaj saj.

Derisa në anën tjetër, Dj Dagz është parë në studio me lot në sy, derisa i ka thënë Einxhelit se është ndjerë i pafuqishëm kur e ka parë se çfarë ka ndodhur.

“Jam ndjerë i pafuqishëm kur e kam parë. Të dua shumë dhe bëhu e fortë”, kanë qenë fjalët e Dj Dagz.

Ai gjithashtu ka falenderuar Donaldin për kujdesin e treguar ndaj Einxhelit mbrëmë kur ajo kishte dhimbje të mëdha./

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë