Loading…

Dj Dagz bëhet romantik, i bën dedikim Einxhelit për Shën Valentin

  • 14/02/2022 | 14:15

Dj Dagz bëhet romantik, i bën dedikim Einxhelit për Shën Valentin

E njohur si festa e të dashuruarve, Dags i ka bërë një dedikim të veçant Einxhelit, duke i treguar edhe njëherë se është i dashuruar me të, shkruan Gazeta Metro.


Përmes një postimi ai ka treguar anën tjetër, atë të romantikut, duke postuar fotografi me të me mbishkrim #14

Ata kanë filluar lidhjen e tyre brenda shtëpisë së BBV-së, Einxheli e cila ndodhet ende në shtëpinë e Big Brother VIP.

Dagz-i ka bërë dedikime Einxhelit edhe herave të tjera. /gazetametro.net

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbër. (@dj_dagz)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë