Loading…

Dizajni më unik i dyshemes

  • 17/11/2016 | 08:20

Dizajni më unik i dyshemes

Tonya Tooners ka përdorur 13.000 çindarka me vlerë totale 50 dollarë për të dizenjuar dyshemen e shtëpisë.

Ajo në mendjen e saj nuk ka pasur për qëllim që të mbuloj tërë dyshemen mirëpo asaj i ka pëlqyer pamja dhe nuk ka ndaluar deri në përfundimin e saj./gazetametro.net

t2

t3

t1

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë