Loading…

Ditëlindja e Adem Jasharit tha se ishte e shënuar gabim, tani Spahiu del me ide se si të zbulohen veteranët e rremë

  • 30/08/2018 | 22:07

Ditëlindja e Adem Jasharit tha se ishte e shënuar gabim, tani Spahiu del me ide se si të zbulohen veteranët e rremë

Publicisti Nexhmedin Spahiu, përmes një publikimi në rrjetin social “Facebook”, ka treguar një mënyrë se si mund të identifikohen veteranët e rrejshëm.


Ai ka thënë se mbi 60 mijë veteranë duhet të kenë dëshmi për dorëzimin e armëve me rastin e demilitarizmit të UÇK-së.

“60.000 e kusur veteranë, a kanë dëshmi që i kanë dorëzuar armët me rastin e demilitarizimit të UÇK-së?”, ka shkruar Spahiu.

Kujtojmë se lufta për veteranët e rrejshëm po vazhdon ende.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë