Loading…

Dita e kinemasë në Cineplexx, me 13 filma

  • 24/01/2017 | 16:28

Dita e kinemasë në Cineplexx, me 13 filma

Në kinemanë më të në kryeqytet “Cineplexx” do të shfaqen 13 filma premierë


Gazetametro.net sjellë filmat që do të shfaqen sot:

1. “Allied”, ora 15:25 salla 1

2. Assassin’s Creed, ora 19:40, salla 4 dhe 22:30 salla 5

3. Ballerina” në ora 17:30 , salla 3

16195823_1818148228427320_7472016950987640761_n

4. “Collateral Beauty”, 17:40 salla 4

5. Jackie, në ora 20:30, salla 5

6. “Jack Reacher: Never go Back”

7. “La La Land” 21:45, në sallën 5

16114883_1818148321760644_7453562081476221226_n

8. “Live By Night” 19:20, salla 3

9. “Passengers” ora 18:15 salla 5 dhe 22:00 salla 4

16142353_1818148191760657_4568677314227722694_n

10. “Sing”, 16:20, salla 2

11. “The great wall” në ora 18:10, 20:20, dhe 22:20 salla 6

12. “Why Him” 18:30, 20;40 dhe 22:50 në sallën 2

13. “xXx: Return of Xander Cage”,  17:50, 20:00 dhe 20:10 salla 1

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë