Loading…

Distria fiton dhe synon medalje, eliminohen Gjakova, Loxha dhe Fazliu

  • 05/02/2022 | 13:09

Distria fiton dhe synon medalje, eliminohen Gjakova, Loxha dhe Fazliu

Distria Krasniqi e ka nisur mbarë në Paris. Por, janë eliminuar Akil Gjakova, Flaka Loxha dhe Laura Fazliu.

Ata kanë garuar në Grand Slamin e Parisit.

Distria Krasniqi vazhdon garën.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë