Loading…

Disa persona nuk ‘rriten’ kurrë

  • 16/06/2017 | 14:44

Disa persona nuk ‘rriten’ kurrë

Disa persona edhe pse të rritur në moshë mbajnë shpirtin e një fëmije, duke shijuar gjëra që kënaqin të vegjlit.


Në videon më poshtë është paraqitur një burrë i cili është duke e shijuar shiun në maksimum, dhe duket si një fëmijë që i gëzohet jashtëzakonisht shiut, duke luajtur me të, transmeton Gazeta Metro

Për të parë argëtimin e tij, shihni vet videon:

/gazetanetro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë