Loading…

Disa mënyra se si mund të kopjoni në provime

  • 19/12/2016 | 19:39

Disa mënyra se si mund të kopjoni në provime

Me dashje apo padashje, thuajse çdo kush e ka provuar të kopjojë në ndonjë provim.


Kopjet janë të shumëllojta, nga ndihmesa që i kërkon shokët të bankës deri te komunikimi me telefon me dikë jashtë sallës së provimit që të tregon përgjigjet e pyetjeve.

Më poshtë janë disa tipe kopjimi që mund t’u vijnë në ndihmë nxënësve, por edhe mësuesve për të parandaluar kopjet, nga 16 fotografi ndoshta ndonjëren e keni praktikuar.

1482163651_1 1482163674_7 1482163681_4 1482163871_5 1482163878_6 1482163884_8 1482163890_9 1482163897_10 1482163910_11 1482163917_12 1482164284_2

1482164292_3 1482164308_4 1482164317_5 1482164328_6 1482164369_7

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë