Loading…

Disa arsye të forta pse gratë shtatzëna duhet të shkojnë në plazh

  • 25/06/2022 | 08:12

Disa arsye të forta pse gratë shtatzëna duhet të shkojnë në plazh

Nëse ju jeni shtatzënë duhet të shkoni sa më shpesh në plazh këtë verë. Valët e detit, dielli i ndritshëm, rëra e nxehtë e gjëra të tilla, të ngjashme, do ju bëjnë të ndiheni të relaksuara. Përveç relaksit ju do të merrni dhe një sërë përfitimesh, të cilat jua tregojmë më poshtë.


Është vendi ideal për të biseduar ose për të kaluar kohë me familjen ose miqtë.

Ushqimi që ju nuk e pëlqeni gjatë shtatzënisë, por duhet ta hani, bëhet më i shijshëm kur jeni në plazh.

Keni mundësi për shëtitje përgjatë bregdetit, që do ju relaksojë.

Do ndiheni më energjike dhe më të shëndetshme.

Do të keni kohë të lexoni libra dhe shfrytëzoni kohën të bëni gjërat që ju pëlqejnë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë