Loading…

Dikush e thërret Luizin jashtë mureve të shtëpisë: O mbret, po doli Kiara dil dhe ti

  • 25/03/2023 | 11:20

Dikush e thërret Luizin jashtë mureve të shtëpisë: O mbret, po doli Kiara dil dhe ti

Informacion nga jashtë, jo nga banorët, por nga njerëzit.


Mbrëmjen e sotme, një person është afruar pranë shtëpisë së “Big Brother Vip Albania” dhe i ka zbuluar diçka shumë të rëndësishme Luizit.

Teksa bërtiste me të madhe, ky person, e këshillon që të dalë nëse eliminohet Kiara pasi produksioni ia ka dhënë çmimin e madh Oltës.

“O mbret, po doli Kiara dil dhe ti. Mos rri kot, se ia kanë dhënë Oltës”.

Shikojeni VIDEON

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë