Loading…

Digjet Viva Fresh Store në Shtime (Video)

  • 08/01/2017 | 13:56

Digjet Viva Fresh Store në Shtime (Video)

Hipermarketi Viva Fresh Store në Shtime sot është përfshirë nga flakët.


Videot nga vendi i ngjarjes tregojnë i gjithë objekti i këtij marketi është përfshirë nga zjarri.

Në vend të ngjarjes raportohet të kenë dalë zjarrfikësit, por nga ajo që shihet nga videot duket se të vogla janë mundësitë për t’u shpëtuar nga ky objekt.

Ende nuk dihet për viktima eventuale në këtë incident. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë